Home Page

Jaké jsou módní a doporučené způsoby na nádherné dekorace interiérů

dekorace v bytě
Prepared by: Jeremy Levine
Oryginal: http://www.flickr.com
Lidé dekorovali své byty a jiné prostory asi od začátku existenci. Úžásně vyzdobené byly třeba indiánské stany anebo ostatní historické památky dějin lidstva. Nyní máme více možnosti v aranžmá interiérů kromě průměrné malby – patří k nim plakáty, moderní buď tradiční tapety nebo digitálně vytištěné fototapety. Jsou to ve velkém měřitku dekorační přílohy, které v ČR a celém světě lámou rekordy popularity.

Posted by Administrator on 2016-02-10 12:38:54
Tags: fotografie, domu, pokoj, dekorace, interiéru

Ideální toaleta v hospodě.

záchod
Prepared by: brett jordan
Oryginal: http://www.flickr.com
Toaleta je hodně důležitou mistnosti v každém domu. Ale je to také místnost, kterou měli byste v různého typů veřejných prostorách. Níže představujeme Vám náš názor na veřejné záchody, především jestli jde o záchody v hospodách.

Posted by Administrator on 2016-02-05 09:52:57
Tags: toaleta, záchod, mýdlo, umyvadlo

Nejlepší tapety pro kuchyně a koupelny

tapety
Prepared by: WITEX
Oryginal: WITEX
Tapety současně vůbec nemusejí být nudné a příliš staromódní. Na trhu jsou dostupné různé pozoruhodné látky, a kvůli digitálnímu tisku vzory jsou asi libovolné – zároveň krásné fotky vyhlídek a makrofotografie buď extravagantní iluze 3D. Různorodé tapety můžou být připevněné do stěny na dlouhý čas dokonce také v takových prostorech, jako např. koupelny a kuchyň – jen, jestli je o to zájem, rozhodně stojí uvidět doporučené typy tapet.

Posted by Administrator on 2016-02-03 09:27:57
Tags: tapeta, kuchynia

Které fototapety jsou v současné době docela populární

demural
Prepared by: Demural
Oryginal: http://demural.pl
Hezká výzdoba a zařízení interiéru pro puberťáka není vždycký lehký a snadný úkol. Každý kdo to dělá, by měl brát v úvahu tak různorodé věci, jako například velikost pokoje, množství oken, místo kde jsou dveře a nábytek, a dokonce oblíbený styl. Jak udekorovat pokoj, aby těšil oči na dlouhou dobu a byl zhodný s koníčky bydlicího, kterého názory se můžou někdy náhle proměnit?

Posted by Administrator on 2016-01-22 10:52:01
Tags: dekorační, dekorativní, pokoji, ledovce, vzoru

Pozoruhodné a doporučované způsoby na výzdobu stěn – základy aranžmá interiérů

Tapety
Prepared by: art.widi.pl
Oryginal: http://art.widi.pl
Vše nejhezčí interiéry se charakterizují jednou společnou vlastnosti: mají dobrou rovnováhu v ohledu spojení různorodých dekoračních doplňků, pocit prostorností, a zařízení dobré se dobře shoduje se všem, co se v pokoji nachází. Vědomost o tajemstvích aranžmá interiéru, spojená s nějakou praxí, je schopná dělat pravdivé zázraky - a proto je to věc, o které stojí cokoliv vědět. Některé style se charakterizují vysokou úrovni všestranností, další mají hodně rozmanitých omezení a jsou docela náročné; k nejuniverzalnějším patří hlavně různorodé moderní style, jako třeba loft, minimalismus buď prostě klasický a útulný domácí styl.

Posted by Administrator on 2016-01-21 13:21:02
Tags: plakaty, tapety, aranžace

Soudobé a účelné způsoby na výzdobu stěn

tapety
Aranžmá prostoru je odvětví designu, o které se zajímá dnes obrovský počet lidí. Je to velice pochopitelné – proč by nezískat jedinečný vzhled pokoje, pokud různé pozoruhodné způsoby jsou prostě na dosah? Současně samozřejmě stojí to za to, vědět, že některé dekorativní výrobky a doplňky, na příklad tapety trojrozměrné a kvalitní plakáty, jsou velice doporučované významnými aranžérami, a není tak bez přičíny – dobře přizpůsobené umí konat pravdivé zázraky a absolutně proměnit byt.

Posted by Administrator on 2015-12-22 11:11:23
Tags: tapety, designu, pokoj, dekorace

Způsoby na praktickou a baječnou výzdobu stěn v kuchyni

vinylové tapety
Prepared by: http://art.widi.pl
Oryginal: http://art.widi.pl
Tapety je dobrý způsob na získání velice módního a subtilního stylu. V dnešní době, v ohledu látek a vzorů, velmi se odlišují od svých papírových prototypů – díky možnosti používání digitalního tisku a novým, vodotěsným textilům, současné tapety se označují skvělou trvalostí a můžou být připevněné tam, kde dřív nebylo to doporučené – např. v kuchyni anebo záchodě.

Posted by Administrator on 2015-12-22 10:42:13
Tags: obrazy, fotografie, design, fototapety

Nejzajímavější nápady na aranžmá koupelen

výzdoba
Prepared by: Kristin Nador
Oryginal: http://www.flickr.com
Během obnovy buď prvního vybavení koupelnového interiéru klíčová je péče o moc různých činnosti. Krásný a odolný nábytek, nápadité přizpůsobení dekorací, praktické sanitární přístroje jsou v současné době samozřejmě nezbytnost. Díky pečlivému aranžmá koupelny také obvyklé osprchování může být autentickým odpočinkém a možnosti regeneraci.

Posted by Administrator on 2015-11-19 16:15:24
Tags: fototapety, koupelně, kině

Nejhezčí dekorativní přílohy – co dokonalé sluší kuchyni

obrazy do kuchyně
Prepared by: Emily May
Oryginal: http://www.flickr.com
Výběr nových dekorací do kuchyň nikdy není snadný úkol, a proto stojí to za to, toho nepodceňovat. Hodně záleží na různorodých činitelech – individuálnímu vkusu majitelů, ploše prostoru, přítomnosti a množství oken, druhu nábytku a ostatního zařízení. Proto skvělé řešení je opatrně uvidět rozmanité druhy dekoračních příloh a přemýšlet, co by mělo kuchyni pravdivě skvělé slušit – velmi užitečné je tehdy poznat aktuální módu ve výzdobě interiérů. Díky tomu je možné odhalit několik užitečných nápověd a pozoruhodných novinek. Stojí to za to, být si vědom, že novodobá kuchyně by měla vypadat nejenom nádherně, ale rovněž přátelsky.

Posted by Administrator on 2015-10-16 10:45:36
Tags: fototapety, vzory, dekoračních, pozitivně, módní

Jak obdržet moderní a subtilní vzhled v prostoru

plochý
Prepared by: Ben McShea
Oryginal: http://www.flickr.com
V současné době rozhodně nejlépe aspoň trochu se postárat o nádherný nábytek a půvabné dekorace, které v káždém prostoru dodávají kouzlo. Kvalitní valendy, křesla, stoly a rozmanité skříně z nejkvalitnějších látek a označující se krásným designem nemusí stát velkých peněz. Rozhodně ostatní parametry nábytku, například rozměr a výška jsou rovněž velice důležité, proto nejlépe pamatovat, že celá řáda společnosti , které návrhují nábytek dávají kupujícím možnost objednávky na míru, a nejlepší mají velmi široký sortiment, díky kterému skoro každý může najit něco vhodného pro sebe a svůj interiér – zároveň pro elegantní apartmá a rockový klub nebo útulný byt.

Posted by Administrator on 2015-10-16 09:00:39
Tags: nabytek, sortiment, apartmá