Home Page

Jaká aranžace skvělé sluší kuchyni – hezké obrázy na fototapetách

fototapety
Prepared by: www.przyklejkopety.com.pl
Oryginal: www.przyklejkopety.com.pl
Úžásná a praktická kuchyň není vůbec tak namáhavý úkol. Stojí to za to, stárat se o krásu toho prostoru, protože v nádherně zařízeném místě připrava jidel je vždy příjemnější. Navíc, skvělé vypadající kuchyně dobře působí na náladu.

Posted by Administrator on 2015-09-24 10:11:44
Tags: inspirací, ovocí, montáž

Zajímavé způsoby na dekoraci obývaku – vlastnosti stylu shabby chic

dekoraci
Prepared by: Dekoria.pl
Oryginal: Dekoria.pl
Když – tř. vzhledem k přestěhování bytu – chcete úžásně vybavit obývak, nejlepší řešení je rozhodnout se o tom, jaký styl bude přitomný v pokojech. Během zařízení domu tř. pečovat nejenom o použitelnost, ale i o úžásný a přátelský vzhled – a v tomto ohledu jenom málo výzdob se může rovnat shabby chic. Je on teď velice módní z několika důvodů, ale hlavní je nádherné spojení použitelnosti s krásnou estetikou.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:42:45
Tags: styl, design, Shabby Chic

Útulný, úžásný a praktický dětský pokoj

pokoj pro dítě
Prepared by: Dekoratornia
Oryginal: Black Red White
Při zařízení pokoju pro děti třeba stárat se o o velké množství věci spojených s volbou nábytku, výzdob a příloh – např. úpravou postýlek do výšky anebo věku dítěte a péče o bezpečnost. Praktické zařízení není avšak jediná vážná věc – stojí to za to, i pečovat o estetické vlastnosti dětského pokoje. Bárvy stěn, výuka pořádku a přitomnost milovaných hráček ovlivňuje vývoj dětí a jejich budoucí schopnosti.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:26:45
Tags: pokoj, stoly, pohádek

Jak dobře udělat obnovu domu nebo jiného interiéru – nejlepší tipy

fototapeta
Prepared by: http://demural.co.uk/
Oryginal: http://demural.co.uk/
I malá obnova pokoje může působit užásné výsledky. Občas tato činnost je pozoruhodným řešením nejen, když pokoj anebo dům je ve špatném stavu – stojí to za to, obnovit pokoj, když jeho bydlící touží po změně stylu anebo nutná je změna funkce pokoje. Aby se nemučit s různými a příliš dlouhými činnostmi během obnovy, nejefektivnějším způsobem je poznat snadné a praktické rady, díky kterým pokoj bude výpadat užásně bez velkých komplikací.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:55:46
Tags: LED, pokoje, tapety, rolety, interiéru, záclony, závěsy, žaluzie, podlaze

Čím se vyznačuje odborná aranžace prostoru v bytě

logo
Prepared by: Demural
Oryginal: http://demural.pl
Skvělá aranžace interiérů není ledabylá věc, a to se týče zároveň pracovních prostorů, jak i soukromých bytů. Tak aranžovat prostor, aby se začal opravdu odlišovat od jiných, je možné díky dlouholeté výuce, tvořivosti a vhodnému zařízení. Aby obdržet zajímavé výsledky, nejlépe důvěřit významnému designerovi interiéru – je to osoba, která se v průběhu školení a praxi učí tak, aby pomáhat zároveň individuálním zákazníkům, jak i podníkům. K nábidkám aranžéra patří například technická analýze interiérů a dávání tipu na barvu stěn, typy dekorací a osvětlení, vhodné vybavení.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:32:46
Tags: domu, designer, budov, osvětlení, podníků, Aranžér

Zajímavé dekorace okenní – co je současně módní

obývací pokoj
Prepared by: http://demural.pl/
Oryginal: http://demural.pl/
Obnova interiéru není jediná příležitost na změnu dekoraci pokoje. Nyní hodně lepší nápad je pravidelně pečovat o stav nábytku, estetiku a pozitivní vjem v bytě. Takové předměty jako dekorace oken nejlépe vyměnit jednou za nějakou dobu, aby upravit doma trochu rozmanitosti. Jaké vybrat dekorační přílohy na okna? Moc to záleží na několik činitelů, počínajíc od umístění okna a končíc na náladě, stylistickému vkusu a ročním období.

Posted by Administrator on 2015-09-16 10:06:46
Tags: pokoje, oken, dekorací

Hezké a elegantní dekorace – co je nejlepšího na jaro?

fotografování
Prepared by: demural.co.uk
Oryginal: demural.co.uk
Když jakýsi interiér – například kuchyň, obývak, ložnice, kancelář anebo kavárna – potřebuje proměnu, nejlépe pečovat o účelné přizpůsobení tvarů, barev a látek. Takové rozhodnutí není vždycky banální úkol, ale stojí to za to, o to pečovat, protože úspěšné účinky jsou opravdu jedinečné.

Posted by Administrator on 2015-09-16 09:54:47
Tags: fotografie, origami, pokoj, doma

Útulný a nádherný obývak – klady stylu shabby chic

shabby chic
Prepared by: Faylyne
Oryginal: http://www.flickr.com
Obývací pokoj je docela důležitá a nejvíc reprezentativní část domu, z tohoto důvodu jej výzdoba může být někdy obtížný úkol. V tomto případě velmi praktické jsou tipy napsané pravdivými aranžérami a jejich myšlenky na módu. V současné době mezi různými styly stojí to za to, podívat se na vlastnosti stylu retro – návrat do minulosti není jedině obvyklá móda, ale opravdu elegantní, univerzalní způsob na aranžaci soukromého pokoje a obývacího pokoje.

Posted by Administrator on 2015-09-16 09:19:47
Tags: Decoupage, nabytek, fungovat, aranžace

Jakým způsobem nejlépe výzdobit nevelký pokoj buď kancelář

pokoj
Prepared by: Personal Creations
Oryginal: http://www.flickr.com
Když někdo chce mít vynikající vzhled v velmi málém prostoru, nejefektivnějším napadem je profesionální aranžace interiéru. Nepotřebujete mít obrovský pokoj, aby byl on úplně praktický.

Posted by Administrator on 2015-08-25 13:07:54
Tags: obiekty, pokoj, fotky, vzory

Jak vybavit pokoj pro dětí?

fototapety
Prepared by: Scott Wylie
Oryginal: http://www.flickr.com
Dětský pokoj je speciálním prostorem. Každý rodič si přeje, aby jeho děcko bylo šťastné. Z toho důvodu je opravdu velice významné to jak vybavime dětský pokoj. Přečtejte si naš článek, aby se dozvědět vic o dokonalým vybavení prostoru pro nejmladšich.

Posted by Administrator on 2015-07-20 11:01:06
Tags: fototapety, tapety, pokoj, zvířata